Welkom bij Sport en Cultuur in Soest

Wie zijn de buurtsportcoaches

 

 

 

 

Sanne van den Berg

Beweegmakelaar (Elzis/SWOS)
beweegmakelaar@swos.nl

06-40761683

 

Marijke Roest

Beweegmakelaar Aangepast Sporten (Elzis/SWOS) en

Kwetsbare groepen (BBS Werk & Inkomen) 

beweegmakelaar.as@swos.nl

06-36088590

Tom Volman

Buurtsportcoach Hart, Klaarwater, Eng (Bink) 
t.volman@binkkinderopvang.nl

06-14615124

 

Els Theunissen

Buurtsportcoach kinderen, jongeren, meiden (Stichting Balans)
theunissen@stichtingbalans.nl

06-86879008

Mauro Peters

Buurtsportcoach Smitsveen (Bink)
m.peters@binkkinderopvang.nl

06-42232172

 

Annelie Besuijen

Buurtsportcoach Soesterberg  (Bink)
a.besuijen@binkkinderopvang.nl 

06-42232215 

Robbert Jaspers

Coördinator Buurtsportcoachregeling gemeente Soest 
r.jaspers@soest.nl

06-82117728